ÚVOD  ▪  ANALÝZA PLETI  ▪  KOSMETIKA  ▪  KONTAKT

ANALÝZA PLETI

Nechte si provést analýzu pleti, aby jste se dozvěděli, kterými afekty trpí Vaše pleť. Je to snadné a bezbolestné.

Obsahuje celkem 3 schůzky. Popis služby analýza pleti:

  • Na PRVNÍ schůzce vás seznámím s přístrojem na analýzu pleti.
  • Probereme, jak se o sebe doposud staráte. Jaké přípravky používáte, jak často a jakým stylem. Pak proběhne samotná analýza přístrojem. Uvidíme tam všechny kožní problémy, které vás v budoucnu čekají, ale o kterých zatím možná ani nevíte. Probereme každou skvrnku, kterou uvidíme. Budete naprosto přesně vědět, jaký máte typ pleti, kde končí mastná zóna, kde začíná suchá, zda je vaše pleť dehydrovaná, a kde všude máte ucpané póry. Uvidíte všechno! Schůzka zpravidla trvá jednu až dvě hodiny, včetně konzultace.
  • Na základě této podrobné analýzy spolu probereme, jaké přípravky jsou pro vás důležité, co vaše pleť konkrétně potřebuje. Doporučím vám řady na čištění pleti a další přípravky dle potřeby. Pouze přípravky, které jsou prověřeny, že daný stav skutečně řeší.
  • DRUHÁ schůzka bude po 6-8 týdnech. Je to tzv. kontrolní analýza. V přístroji pro analýzu pleti zkontrolujeme výsledky po téměř dvouměsíční speciální péči. Sami uvidíte ten rozdíl. V případě potřeby vám budou doporučeny další specializované přípravky.
  • TŘETÍ schůzka je po 12 týdnech od první schůzky. Je opět kontrolní.

Cena analýzy je 500,-

dehydrataceucpané póry

dehydratace

ucpané póry

certifikát

certifikát způsobilosti

Pro více informací
VOLEJTE NA ČÍSLO
+420 / 728 727 252