ÚVOD  ▪  ANALÝZA PLETI  ▪  KOSMETIKA  ▪  KONTAKT

KOSMETIKA

Informace k základním dvěma řadám

Základní pěstící řada je jednoduchý systém každodenní péče o pleť. Při pravidelném používání dvakrát denně pokládá základní pěstící kolekce základy zdravě vyhlížející, nádherné pleti na celý život.

Podstatou základní pěstící řady je neuvěřitelná rovnováha mezi tím nejlepším, co nabízí příroda, a nejmodernějšími vědeckými poznatky; cílem této rovnováhy je při každodenním používání optimalizovat základy zdravě vyhlížející a krásnější pleti.

Tři jednoduché kroky k péči o vaši pleť v průběhu celého dne. Hydratační systém vykazuje 40% zvýšení hydratace pleti po dobu 12 hodin. Hydrolipidová matrice (HLM) v sobě spojuje nejnovější lipidovou technologii s účinností zvlhčujících látek, které jsou obsaženy ve všech výrobcích. Exkluzivní technologie lze nalézt v systémech určených k dosažení specifických výsledků; Systém pro hydrataci pleti obsahuje Nourish 3 Complex, který zkvalitňuje vzhled zdravé, vyživené pokožky; Systém pro rovnováhu pleti obsahuje Tri-Balance Complex, což je přelomová technologie zaměřená na eliminaci mastnoty za účelem dosažení rovnováhy mezi mastnotou a vlhkostí v pleti.

Základní pěstící řady, které se snadno používají a samy se přizpůsobují každodenním potřebám vaší pleti, obsahují jedinečné rostlinné komplexy, které z rostlin získáváme pro jejich konkrétní příznivé účinky na pleti. Soustředili jsme se na každodenní potřeby a konkrétní požadavky vaší pleti, které jsou pro ni podstatné. Na základě vyčerpávajícího výzkumu a vývoje náš výzkumný tým identifikoval pět nejdůležitějších látek rostlinného původu, které konkrétním způsobem řeší přirozené a každodenní potřeby pleti.

Pro více informací
VOLEJTE NA ČÍSLO
+420 / 728 727 252