ÚVOD  ▪  ANALÝZA PLETI  ▪  KOSMETIKA  ▪  KONTAKT

KOSMETIKA

Pro vyzrálou pleť

Nyní máte osud své pleti v rukou vy, a nikoli čas.

Systém pro vyzrálou plet vykázal pozoruhodnou schopnost zpomalovat viditelné působení času. V dnešní době již žádná žena nemusí dovolit času, aby zanechával stopy na její pleti, a může přijmout účinná protiopatření.

Jedinečný systém s exkluzivní technologií Derma Cell Exchange vyživuje pleť a stimuluje ji, restartuje komunikační proces mezi buňkami. Spojuje, aby udržel buněčnou tkáň pleti napjatou a připravenou k neustálé komunikaci. A jako štít chrání pleť a její buněčnou tkáň před budoucím poškozením.

Tato neuvěřitelná technologie k zajištění mezibuněčné komunikace umožňuje organizmu, aby pomohl sám sobě a podpořil zdravou komunikaci mezi buňkami.

Hojná buněčná komunikace je základním aspektem zdravé pleti, takže podpoříme-li komunikaci mezi buňkami, můžeme starší, zralejší buňky přimět, aby vypadaly a chovaly mladě a zdravě, i když jsou již unavené.

Užíváme-li výrobky jako systém, nikoli jednotlivě, jsou až o 55% účinnější v redukci jemných vrásek, což znamená, že osud své pleti máte v rukou vy, nikoli čas.

Pro více informací
VOLEJTE NA ČÍSLO
+420 / 728 727 252