ÚVOD  ▪  ANALÝZA PLETI  ▪  KOSMETIKA  ▪  KONTAKT

KOSMETIKA

Poradím Vám, jakou kosmetikou a jakým způsobem ji používat. Je to snadné a účinné.

Po analýze pleti vám na základě zjištěných výsledků doporučím vhodnou kosmetiku.

Tato kosmetika je elegantním a kvalitním produktem dováženým výhradně z U.S.A.. Patří mezi pět celosvětově nejprodávanějších prestižních značek v kategorii péče o pleť a dekorativní kosmetika.

Produkty této značky patří k jedné z nejdéle působících značek našem i světovém trhu a to již od roku 1968.Během své působnosti rozšiřovala tato značka i své technologie a výrobky se tak mohou prokázat klinickými účinky a patentovanými inovacemi, které se převratně projevují v boji proti známkami stárnutí.

Na výzkumu této značky se podíleli přední mezinárodně uznávaní dermatologové, chirurgové a výzkumní pracovníci specializující se např. na léčbu akné, fotostárnutí či na škodlivé působení slunečních paprsků. Všechny tyto faktory zaručují jedinečnou prvotřídní kosmetiku za rozumnou cenu pro vaši spokojenost.

Pečující řada, kterou vám nabídnu,je vhodná pro všechny typy pleti, včetně péče o citlivou pleť, a pro všechny věkové kategorie včetně péče přizpůsobené mužům.

Tato značka obsahuje 7 klíčových komplexů.

Hydrolipidová matrice, která byla vyvinuta švýcarskou farmaceutickou společnosti a byla patentována v USA zaručuje dokonalou hydrataci a zároveň brání vysušování pokožky pomocí lipidů.

Nourish 3 komplex je exkluzivní nejmodernější výživná technologie, která vytváří zdravý vzhled a vyživuje pleť.

Komplex tri-balance napomáhá kontrole mastnoty, minimalizuje lesk a vytváří rovnováhu mezi kožním mazem a vlhkostí.

Zjasňující komplex je další v USA patentovaná technologie, která napomáhá rovnoměrnému zbarvení pokožky a rozjasňuje pleť.

Peelingová technologie okamžitě a viditelně zlepšuje strukturu pleti. Zároveň neobsahuje kyseliny.

Derma buněčná výměna napomáhá obnovit životně důležité komunikační systémy ve vaší pleti a tím obnovit její mladistvý vzhled.

Noční komplex působí během vašeho spánku a intenzivně eliminuje viditelná známky stárnutí již v průběhu dvou týdnů.

Péče pro muže

V dnešní době je potřeba pečovat i o mužskou pokožku. Mužská pokožka je denně ohrožována škodlivými vlivy, jako jsou počasí, mastnota a nečistoty, holení, stres a stárnutí.

Kosmetika pro muže, kterou vám nabízím, je to nejlepší co vám současný trh nabízí. Díky viditelným výsledkům vám zaručí, že se budete cítit sebevědomě a lépe a to při každodenní péči, která vám zabere málo času, ale s dokonalým efektem.

Všechny výrobky jsou klinicky testovány a jejich výsledek uvidíte už během 4 týdnů používání.

Získáte tak:

  • o 91% vyšší jas pleti
  • o 88% méně suché pokožky
  • o 75% méně škrábanců a říznutí
  • o 73% méně zarůstajících vousů
  • o 48% hladší pleť

a to při každodenní péči.

Pro více informací
VOLEJTE NA ČÍSLO
+420 / 728 727 252